MÖBLER / Bord / Jalusiskrivbord 8181452

nr 818 1452

Jalusiskrivbord

ek, tidigt 1900-tal, längd: 167, djup: 100, höjd: 110

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 1 april 2013
kl 20:22:50